Praca

Pałac w Jabłonnie
  • standardowa czcionka
  • Największa czcionka
  • barwa dla niewidomych

      Polska Akademia Nauk Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie
      Poszukuje do Działu Handlowego
      Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW (m. in.):
      Prowadzenie działań sprzedażowych i osobisty nadzór nad realizowanymi projektami zgodnie z założonym budżetem:        analiza zapytań, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków, rozliczanie pobytu grup.
      Pozyskiwanie nowych klientów zbiorowych i indywidualnych – identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów
      i  usług (imprezy prywatne, konferencje, bankiety, eventy).
      Analiza rynku i ofert konkurencji.
      Budowanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz firmami współpracującymi.
      Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami.
      Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

      WYMAGANIA:
      Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
      Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i negocjacyjne.
      Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
      Nastawienie na osiąganie założonych celów finansowych.
      Zorientowanie na wysoki standard obsługi Klienta.
      Opanowanie w sytuacjach stresowych.
      Umiejętność pracy pod presją czasu.
      Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
      Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

      OFERUJEMY:
      Stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia w historycznym obiekcie.
      Dużą samodzielność i odpowiedzialność.
      Etyczne i profesjonalne środowisko pracy.
      Zgłoszenia (CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy wysyłać do dnia 30.06.2024 r. na
      adres: piotr.jasinski@palacjablonna.pan.pl

       Ogłoszenie z dnia 24.05.2024 r.

       PAN Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie - Realizacja zadań z przegladu 5 - letniego -  wykonanie
       ekspertyzy stanu technicznego kuli i utwierdzenia płomieni przy balustradzie budynku pałacu woj.
       mazowieckie

       Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy technicznej wraz ze sporządzeniem opisu koncepcji
       planowanych prac naprawczych dla kuli i płomieni na dachu

       Ofertę należy przesłać na adres e-mail: zp@palacjablonna.pan.pl - w terminie do dnia 29.05.2024r.

       Termin wykonania zamówienia: należy wykonać do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

       Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, się dysponowaniem lub będzie dysponował:

       co najmniej jedną osobą, która będzie pełnić funkcję projektanta, która posiada uprawnienia budowlane do
       projektowania w specjalności kontrukcyjno - budowlanej

       co najmniej jedną osobą, która będzie pełnić funkcję projektanta, wykaże sporządzenie ekspertyzy stanu
       technicznego elementu budowlanego o obłym kształcie np: (kule wieńczące, muszle koncertowe itd.)

       Współpraca na podstawie umowy B2B

      Ogłoszenie z dnia 14.05.2024r

      Przedmiotem zamówienia jest konsultacja techniczna i sporządzenie opisu technicznego planowanych prac
      projektowych dla przebudowy rozdzielnicy głównej, WLZ oraz przyłączy do budynków na terenie pałacowo-
      parkowym w Jabłonnie

      Ofertę należy przesłać na adres e-mail: zp@palacjablonna.pan.pl - w terminie do dnia 17.05.2024r.

      Termin wykonania zamówienia: należy wykonać do 10 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

      projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
      bez ograniczeń.

      Zatrudnienie na podstawie Umowy BtoB.

      Przedmiotem zamówienia jest konsultacja techniczna i sporządzenie opisu technicznego  planowanych prac
      projektowych dla budowy oświetlenia zewnętrznego na terenie pałacowo-parkowym w Jabłonnie

      Ogłoszenie z dnia 30.04.2024r

      projektowych dla budowy nowego źródła ciepła dla zespołu parkowo – pałacowego w Jabłonnie

      Ofertę należy przesłać na adres e-mail: zp@palacjablonna.pan.pl - w terminie do dnia 08.05.2024r.

      projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i  instalacji cieplnych, gazowych, wentylacyjnych,
      wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

      Oferta została wyłoniona.

Ogłoszenie z dnia 19.04.2024 r.

    Główny specjalista ds. administracji

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    Pomoc w przygotowaniu oraz prowadzeniu spraw związanych z postępowaniami o zamówienia publiczne m. in.:
    • sporządzanie kompletnej dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne oraz innej dokumentacji niezbędnej w postępowaniach o zamówienie publiczne,
    • prowadzenie Rejestru,
    • świadczenie pomocy merytorycznej przy przeprowadzaniu postępowań przetargowych,
    • pomoc w przygotowywaniu umów z wybranym oferentem,
    • sprawdzenie poprawności innych dokumentów przygotowywanych w związku z zamówieniami publicznymi,
    • przechowywanie dokumentacji postępowania,
    • dbanie o właściwe warunki przechowywania i archiwizowania dokumentów,
    • udzielanie informacji interesantom, prowadzenie korespondencji dotyczącej zamówień publicznych.

     Prace administracyjne i prowadzenie biura:
     • nadzór na prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,
     • prowadzenie rejestru dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
     • realizacja zadań związanych z prawidłową pracą administracji.

     Wymagania niezbędne:
     • odpowiedzialność za powierzone zadania,
     • umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także współpracy w zespole,
     • znajomość pakietu MS Office, EXCEL,
     • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, rzetelność,
     • wykształcenie wyższe
     • doświadczenie na podobnym stanowisku.

     Oferujemy:
     • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B,
     • Pracę pon.-pt.
     • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
     • Praca w prestiżowym miejscu – na terenie zespołu pałacowo-parkowego położonego w Jabłonnie.

      Zgłoszenia (CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy wysyłać do dnia 30.04.2024 r. na