Pałac w Jabłonnie
XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy
Zapraszamy do Jabłonny koło Warszawy.

 DSC0010 kolorSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia XVIII-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie koło Warszawy.
Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń.

Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.

Działając na rzecz upowszechniania osiągnięć nauki Pałac w Jabłonnie od wielu lat jest organizatorem "Pałacowych spotkań z muzyką", wystaw dzieł najwybitnieszych twórców odbywających się w Galerii "Oranżeria", "Pałacowych Salonów Naukowych" oraz Festiwalu Nauki.

W wolnych chwilach zapraszamy gości do odwiedzenia Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria” i spacerów po zabytkowym parku krajobrazowym. Miłośników muzyki zapraszamy na otwarte koncerty muzyczne, a zainteresowanych nowoczesnymi osiągnięciami nauki – do wzięcia udziału w Festiwalu Nauki.

Posiadamy również bogatą ofertę dodatkowych atrakcji. Reprezentacyjne sale pałacowe i restaurację udostępniamy także organizatorom różnorodnych przyjęć okolicznościowych. magnolie03Z kolei rozległy park to doskonałe miejsce dla imprez w plenerze.

Piękne pałacowe wnętrza stanowiły już scenografię kilku sztuk teatralnych i filmów. Obywały się tu również pokazy promocyjne luksusowych produktów i różnorodne sesje zdjęciowe.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zauroczeni wyjątkową atmosferą tego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z naszych usług.